Zlín – Litomerice: az 1. játékrész eredménye vagy mérkőzés/döntetlen

március 28, 2024
31 Nézettség

Tippünk: Zlín – Litomerice: az 1. harmad vagy a mérkőzés eredménye/döntetlen

28.03.2024 17:30

A tavalyi győztes Zlín az elődöntőben 2:3-ra kikapott a Litoměřicétől, és csütörtökön szeretné elhárítani az első feljutási kihívást.

A Kosok mind a négy meccsüket elveszítették a Litoměřice ellen az alapszakaszban és a rájátszásban, úgy tűnik, hogy a Litoměřice fiataljainak koptató hokija nem fekszik a Zlín idősebb és nagyobb játékosainak. A Kosoknak csak a második litoměřicei mérkőzésen sikerült (8:1), ahol többé-kevésbé minden a hálóba hullott. A többi mérkőzésen a Zlin részéről a tragikus, 3,60%-os lövési sikeresség volt a szerencsétlenség. A tapasztalt játékosok, mint Holík, Köhler messze elmaradnak a várakozásoktól, az utolsó két gólt az ukrán ifjonc Sadovikov szerezte, aki csak a negyedik meccsen ugrott be a sorozatba.

A Kosokkal ellentétben a Litoměřice lazán játszik, nincs vesztenivalójuk, sikerült megbirkózniuk a viharos környezettel Zlínben, ahol 11 ezer néző látogatott ki a két hétvégi mérkőzésre. A zlíni szurkolók lassan megtörték a csapatot, a szezon közben a szurkolók egy része még a szurkolást is bojkottálta. A csapatra nagy nyomás nehezedik, az extraligás ambíciók nélküli csapat kiesése katasztrófa lenne.

Mire érdemes fogadni:

A Zlín az idei szezonban kilenc mérkőzéséből csak egyet nyert meg rendes játékidőben, így kockázatos rájuk fogadni. Akárhogy is, ez egy távoli esély, a meccs eleinte óvatos lehet, és az 1. harmad után vagy a meccs végén a döntetlen lehetősége is jó opciónak tűnik. Ez a sorozatban háromszor vált valóra.