augusztus 30, 2024
6 Nézettség

Tippünk: Union Berlin – St. Pauli: 1

30.08.2024 20:30

Az Union Berlin és a St. Pauli is szeretne véget vetni a hárompontos győzelemre való várakozásnak. Míg a fővárosi klub a szezon elején 1:1-es döntetlent ért el Mainzban, addig az újonc saját szurkolói előtt alulmaradt a Heidenheim ellen (0:2).

A berlini klub szerzett először gólt a Mewa Arénában, de Bénes László egyenlített, és legalább egy pontot biztosított az Unionnak, amely ezzel zsinórban negyedik nyitófordulóbeli győzelmét aratta (2-2-0). Bo Svensson edző számára ez egy pikáns visszatérés volt, hiszen 2023 novemberéig a Mainzot edzette, ahol játékos pályafutása nagy részét is töltötte. A Die Eisernen otthon szeretné megerősíteni a pontokat, de azzal a tudattal utazik a St. Pauliba, hogy az An der Alten Försterei legutóbbi hét meccséből csak kettőt nyert meg (2-1-4).

A St. Pauli a tavalyi szezonban újonc Heidenheimt fogadta a rajtra, és ellenük jobban is játszott, de a második félidőben két gólt kapott, ami 0-2-es vereséget eredményezett. A Hamburg nehéz szezon előtt áll, és ha meg akarja menteni magát, akkor pontot kell szereznie ellenfelei otthonában, ahol a 2. Bundesligában a második legtöbb pontot gyűjtötték (31), de tavasszal rendszeresen váltották egymást a győzelmek és a vereségek (5-0-4).

Mire érdemes fogadni:

Az Union Berlin és a St. Pauli tölti be a favoritok pozícióját, és sorozatban negyedszer sem veszíti el a német élvonal első két fordulóját.