Rune H. – Sinner J.: Sinner J. -4,5 játszma

április 12, 2024
22 Nézettség

A mi tippünk: A mi tippünk: A mi tippünk: Rune H. – Sinner J.: Sinner J. -4,5 játszma

12.04.2024 13:00

Jannik Sinner, aki aggódott a salakos szezonkezdet miatt, a semmiért aggódott. Ahogy a monte-carlói Mastersen játszott első mérkőzései is mutatták, a betonpályákon mutatott teljesítményére épít, és eddig két sima győzelmet aratott Sebastian Korda (6:1, 6:2) és Jan-Lennard Struff (6:4, 6:2) felett. Ebben a szezonban 24 győzelemre javította mérlegét, és mindössze egyetlen vereséget szenvedett, amelyet az Indian Wells-i Masters elődöntőjében szenvedett el Carlos Alcaraz ellen.

Az idén már három tornát megnyert játékos a dán Holger Runnal találkozik a negyeddöntőben Monte-Carlóban. A dán fiatalember viszont nincs ideális formában. Miután Miamiban az első meccs után kiesett, kedvenc salakpályáján két győzelmet tudott aratni, de a Grigor Dimitrov elleni nyolcaddöntős meccsén megizzadt, és csak a harmadik szett tiebreakjében nyert. Az előző két fordulóban mutatott játéka biztosan nem lesz elég Sinner számára élete formájában. Még Rune is tudja, hogy a játékának minden területén javulnia kell.