április 14, 2024
28 Nézettség

Tippünk: Napoli – Frosinone: Napoli +2.5g

14.04.2024 12:30

A második félidő 14 percében szerzett négy góllal értékes, 4-2-es győzelmet aratott a Napoli Monzában, így Francesco Calzona csapata mindössze két pontra van a hatodik helytől. A Frosinone is elégedett lehetett legutóbb, hiszen gól nélküli döntetlent játszott a negyedik helyen álló Bolognával.

A Napoli szurkolói Monzában az első 15 percben sztrájkba léptek, hogy kifejezzék elégedetlenségüket a csapat idei szezonbeli teljesítményével kapcsolatban, de végül elégedettek voltak. A Napoli most hazatér, ahol javítania kell siralmas mérlegén (6-4-5), és ahol legutóbb az Atalantától kapott ki 0-3-ra.

A Frosinone a Genoa elleni 1-1-es döntetlen után a Bologna ellen is pontot szerzett (0-0), de az Empoli győzelme miatt nem kerülte el a kiesést. A Frosinone a második legrosszabb védelemmel rendelkezik a bajnokságban (61 kapott gól), és valószínűleg a végsőkig harcolni fog a bennmaradásért. Aztán a jelenlegi első tíz helyezett talaján mind a nyolc idegenbeli meccsét elveszítette, és ebből ötön legalább három gólt kapott.

Mire érdemes fogadni:

A Napolinak mindenképpen meg kell vernie egy újabb dél-olasz csapatot, különben rendkívül nehéz dolga lesz a kupakvalifikációban. A hazai szurkolók szerencséjére a Partenopei eddig mind a hét meccsét hozta a jelenlegi legjobb négy csapat ellen, köztük az első találkozón aratott 3-1-es győzelmet.