Kotov P. – Sinner J.: Kevesebb, mint 30,5 játszma

május 31, 2024
25 Nézettség

A tippünk: Kotov P. – Sinner J.: Kevesebb, mint 30,5 játszma

31.05.2024 13:15

Az olasz teniszező, Jannik Sinner a Roland Garros előtt csípősérüléssel és fájdalommal küzdött, de a párizsi Grand Slamre sikerült felépülnie, és eddig hibátlanul játszik. Christopher Eubankset és Richard Gasquet-t is három szettben győzte le, és ezzel kiérdemelte a harmadik fordulóba jutást.

A nyolcaddöntőben az orosz Pavel Kotovval, a 25 éves világranglista hatodik helyezettjével játszik majd a nyolcaddöntőbe jutásért. Kotov útja a harmadik fordulóig kemény volt, előbb a brit Cameron Norrie-t győzte le öt szettben, majd a veterán Stan Wawrinkát verte négy szettben.

A pénteki harmadik fordulós mérkőzés lesz a két játékos második találkozója a mostani szezonban. Először salakon találkoztak Madridban, ahol Sinner két szettben 6-2, 7-5-re nyert.

Mire érdemes fogadni:

Sinner remek formában van Párizsban. Mindkét meccsét szettveszteség nélkül nyerte meg, és még egyszer sem lépte át a 30 játszmás határt. Ezt a tendenciát a következő fordulóban is folytatni fogja.