február 25, 2024
29 Nézettség

A mi tippünk: Juventus – Frosinone: 1. félidő: 0

25.02.2024 12:30

Tovább tart a Juventus válsága, hiszen az Öreg Hölgy csak 2-2-es döntetlent ért el a kiesés ellen küzdő Verona otthonában, és sorozatban negyedszer nem tudott nyerni (0-2-2). Nem ideális azonban a helyzet a Frosinonénál sem, amely legutóbb 0-3-ra kikapott az AS Romától annak ellenére, hogy 25 lövési kísérletet produkált.

A Juventus két gyengébb hazai fellépés után (Empoli 1-1, Udinese 0-1) szeretné majd jóvátenni a hibáit, és ennél jobb ellenfelet nem is kívánhatna magának. A Frosinone-t ugyanis az idei év mindkét egymás elleni meccsén legyőzték, legutóbb itt január elején a kupában 4-0-ra.

A Frosinone és az ellenfél földjén mutatott teljesítménye egy külön fejezet. A vendégek ebben a szezonban még egyszer sem nyertek idegenben (0-3-9), és mind a nyolc alkalommal, amikor a tabella első felében szereplő csapat pályájára látogattak, az eredmény természetesen vereség volt. Amellett, hogy a Ciociari szerezte a legkevesebb idegenbeli pontot (3), a legtöbb idegenben kapott gólt is (30).

Mire érdemes fogadni:

Ismét záporoznak a kritikák Massimiliano Allegri csapatára, miszerint játékukból hiányzik az átgondoltság. Ha a vendégek legalább egy kis erőfeszítést tesznek, akkor kihasználhatják ezt a szerencsétlenkedést, és legalább a félidőig kedvezően tarthatják a gólarányt. A Juventus ugyanis 12 bajnoki mérkőzésen mindössze kétszer vezetett itt 45 perc után.