Fiorentina – Lazio: Fiorio: Mindkét csapat gólt szerez

szeptember 22, 2024
10 Nézettség

A mi tippünk: Fiorentina – Lazio: Mindkét csapat szerez gólt

22.09.2024 12:30

Panaszkodott a döntetlen eredményére? Nos, itt a veszted. A Fiorentina zsinórban (90 perc alatt) öt versenyképes döntetlennel vágott neki az új szezonnak, de ez a sorozat véget ért. A Serie A legutóbbi fordulójában 2-3-as vereséget szenvedtek az Atalantától.

A Fiorentina nem kezdett rosszul, kétszer is vezetett Bergamóban, de ahogy Palladino edző mondta, másfél perc alatt mindent eldobtak. A pozitívum mindenképpen Moise Keane újabb gólja, aki az ötödik találatát szerezte, ha a válogatott és a kupameccseket is beleszámítjuk. A probléma viszont az, hogy a Fiorentina ismét (akárcsak a Monza ellen) csak egy félidőt játszott elszántan. Ezúttal ez volt az első.

A Lazio legutóbb a Veronát verte (2-1), Boulaye Dia és Taty Castellanos is újra betalált. Ez a támadóduó nagy ígéret a Biancocelesti számára. A Lazio két győzelemmel és hét ponttal áll (2-1-1), de ami a legfontosabb, hogy már nyolc gólt lőttek. Marco Baroni edző senkit nem hagy kétséget afelől, hogy csapata nem játszhat támadó focit, és ez eddig meg is látszik.

Mire érdemes fogadni:

A szezon elején a Fiorentina egy nagyon érdekes csapatnak tűnik. Tény, hogy a hat bajnoki mérkőzésből ötön mindkét csapat betalált, és a toszkánok legutóbbi két bajnoki fellépésén összesen kilenc gól esett.