szeptember 20, 2024
1 Nézettség

Tippünk: Augsburg – Mainz: 2,5 gólnál több

20.09.2024 20:30

Más hangulat uralkodik az Augsburg és a Mainz táborában a múlt hét után. Míg a bajor-svábok véget vetettek a szezonbeli első bajnoki győzelmükre való várakozásnak, addig ellenfeleik március óta először maradtak nyeretlenek.

Az Augsburg a nyitó perctől kezdve fölényben volt a St. Pauli ellen, de sokáig nem tudott érvényesülni, csak a második félidőben, és bár az újonc drámázott, 1:3-as vereség után üres kézzel távozott.

A Mainz a harmadik fordulóban nem tudta legyőzni a Werder Brement (1:2), és két pontjával továbbra is egyike a négy csapatnak (a Bochum, a St. Pauli és a Kiel mellett), amely első győzelmére vár az 1. Bundesliga jelenlegi szezonjában. Falck alakulatát azonban bátoríthatja, hogy a német elitben március óta az első vereségét ismeri (5-6-0), másrészt a fent említett győzelmek közül csak egyet jegyeztek fel ellenfelük otthonában.

Mire érdemes fogadni:

Az Augsburg és a Mainz legutóbbi mérkőzése egyetlen gólt hozott, de azt megelőzően öt alkalommal esett 2,5-nél több gól a két csapat között. A Bundesliga negyedik fordulójának előselejtezőjében is több gól fog esni.